Zabiegi

Nasze zabiegi

Dla niej i dla niego

Pragniemy Państwa poinformować, że rozszerzyliśmy nasze zabiegi o zabiegi podologiczne czyli pedicure specjalistyczny i tym samym o nowy gabinet. Usuwamy odciski, modzele, zrogowacenia a także opracowujemy pękające pięty, rozpadliny oraz wrastające paznokcie. W trosce o Państwa zdrowie oraz bezpieczeństwo zabiegi wykonywane są najnowocześniejszymi urządzeniami oraz wysterylizowanymi narzędziami. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych zabiegów.

KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogaty wybór różnego rodzaju zabiegów dostosowanych do Państwa potrzeb. Począwszy od przekłuwania uszu, a na zabiegach laserowych skończywszy. Posiadamy w ofercie specjalne kuracje dla panów. Znajdą tu Państwo specjalne pakiety dla dwóch osób – pakiet ślubny dla par oraz pojedyncze zabiegi dla osób chcących odprężyć się podczas zabiegów upiększających.

Aby skóra wyglądała zdrowo i estetycznie, potrzebuje ona sporadycznych zabiegów. Warto oddać się w opiekę naszych specjalistów, którzy profesjonalnie zajmą się naszych ciałem i sprawią, że poczujemy się świeżo i młodo.

Oferta

Poczuj się piękna