O nas

Poznaj nas

KOSMETOLOGIA TO NASZA PASJA

Pasja i profesjonalizm

Jak nudne i monotonne byłoby życie bez pasji? Osobiście wychodzę z założenia, że we wszystko co się robi należy włożyć całe serce. Właśnie od takiego zapału zaczęła się moja przygoda z kosmetologią, która trwa do teraz i chcę, żeby trwała jak najdłużej. Początkowo była to fascynacja, która obecnie dojrzała do miana życiowego celu. Zaczynałam od zabiegów wykonywanych na koleżankach i przede wszystkim na sobie. Długie szkolenia, wykłady oraz praktyki podparte zapałem i chęcią sprawiły, że w obecnej chwili posiadam własny salon kosmetyczny i robię to co kocham.

Moje podejście do tematu kosmetologii sprawia, że nie poprzestałam na tym co do tej pory osiągnęłam i staram się dalej rozwijać. Szukam nowych rozwiązań i stale ulepszam zabiegi znajdujące się w ofercie mojego salonu. Dokładam wszelkich starań, aby każda moja klientka wychodziła uśmiechnięta i zadowolona z uzyskanych efektów. Traktuję każdy zabieg bardzo poważnie i podchodzę do nich bardzo profesjonalnie.

Podczas urządzania gabinetu przyświecał mi jeden pomysł – cisz, spokój oraz harmonia, które sprawią, że klientki salonu poczują się wyjątkowo. Chcę, aby podczas zabiegów, pacjentki nie myślały o niczym innych jak tylko o sobie. Po wyjściu będą pewniejsze siebie a to jest podstawą pozytywnego podejścia do życia.

W wysmakowanych i klimatycznych wnętrzach naszego gabinetu znajdziecie drodzy Państwo pielęgnacyjne rytuały SPA, nowoczesną kosmetykę twarzy oraz ciała: zabiegi oczyszczające, przeciwzmarszczkowe, przeciwtrądzikowe, wyszczuplające, antycellulitowe. Nasz gabinet wyposażony jest też w laser Light Sheer do trwalej depilacji. Wspaniała atmosfera panująca w naszym gabinecie, z pewnością umili czas każdemu podczas zabiegów – zapraszamy !